● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayley_soru-cevap

4 posters

(: hayley_soru-cevap

Mesaj tarafından lovesickmelody Paz Ağus. 03, 2008 11:10 am

Sorular ve Hayley Cevapları

Röportajı bulan:ŞeboisTH
Çeviren:rainbow
Kaynak:http://www.crushmediamagazine.com/paramoreinterview.html

07.14.2005

Fan Sorusu – Paramore ismini nerden buldunuz ve bu ismin grup için bir anlamı var mı ?

En başta bu eski fikire etrafta dolaşıp çalarken yakalandık ve bu eski bassçımızın annesinin kızlık soyadıydı.Onun gitmesinden sonra,şöyleydik “oh Paramore,bu gerçekten çok cool” ve sonra bununla devam ettik.( güler ) Ve latince de bu “daha fazla aşk” anlamına geliyor.Bunu sevimli bulduk ve sevdik,cool olduğunu düşündük ve bunu kullandık !

Tennessee’nin müzik sahnesi nasıl ? İnsanlar bazen ister istemez yaptığınız müzikle ilgilenmiyor , peki sizce bu sizin avantajınız mı oldu yoksa biraz daha mı zorlaştırdı?
Çoğu insan Nashville’den olmayı dezavantaj olarak görüyor çünkü buradan çok kötü gruplar çıkabiliyor !( güler ) Ama çok iyilerde var ve çoğu iyi olanı da tanıyoruz.Nashville’den olmaya aldıymıyorum,bunu seviyorum.Güzel bir sahnesi var ve bizim asıl evimiz,Franklin,orası muhteşem

Bütün reklam resimlerinizde,sadece 4 üye var.Ama aslında 5 kişisiniz.İkisi arasındaki farklılığı açıklayabilir misiniz,ve yeni basçınız John’un hikayesi ne?
Şarkı yazmak ve kaydetmek için Orlando’ya birkaç aylığına gitmeye karar verdiğimizde 5 kişiydik,hep beraber ayrıldık. Ve yanımızda eski basçımız Jeremy de vardı.Ve oraya vardıktan 2 hafta sonra,şarkı kaydetmeye hazırdık ve o şuna benzer bir şey belirtti “ çocuklar eve gitmek için bir bilet aldım ve daha fazla grupta olmayacağım.”Ve biz şunun gibiydik “ Aman Allah’ım !” . Bu bizi ayırdı.Ve 1 ay kadar bir süreyi 4 kişi olarak ve sadece pratik yaparak ve şarkı yazarak geçirdik,ve tura çıkmamızdan yaklaşık 2 hafta önce John’la tanıştık ve sadece onun harika bir müzisyen olduğunu , harika bir kalbi olduğunu ve harika bir kişiliği olduğunu düşündük.Ve tura başlamamızdan önce gruba katıldı.Ama fotoğraf çekimleri biz 4 kişiyken gerçekleşti,ama şimdiden itibaren bütün fotoğraflarda olabilir.

Başlangıç albümünüzün çıkmasına bir kaç hafta kaldı ve Paramore’un ne kadar iyi olduğu hakkında fikir sunan ve sizi çoktan çok başarılı ve kuvvetli gören çok insan var ( Fall Out Boy’dan Pete Wentz dahil) bu nasıl bir duygu?
Bu harika ! Bunu anlatamıyorum biliyorsun. Her zaman şuan olduğumuz durumda olmayı umduk ve umuyoruz ki bunu uzun bir zaman için yapabiliriz ve başarılı olabiliriz.Ama,şunu söyleyebilirim ki albümün çıkmasını deli gibi bekliyoruz!Ve diğer başarılı gruplardan destrek aldığımız için çok heyecanlıyız,bu önemli.. Yani Tanrım; bilmiyorum,geçen gün CD kopyalama merkezine gittim ve çok endişeliydim ve çok acayipti ! Ben şöyleydim “ Oh Tanrım,CDler ! “ (güler) Bu harika .. Arkadaşlarıma birer tane verdim ve hepsi beğenmiş göründüler. Bu album için hiçbirşey yok ama heyecan var.

Kaçık Tur’da ilk defa performans sergilemeniz ve bir çok insanın size daha alışkın olmadığını bilmek,ve onları kısa bir zamanda kazanmaya çalışmak sizin üzerinizde ekstra bir baskı yaratıyor mu ?
Evet,biliyorsun.30 dakika çalardık ve golümüzü 30 dakika içinde atmak zorundaydık,onlara yapabileceğimiz en iyi 30 dakikayı vermeliydik.Bence bunu iyi başarıyoruz. Bazen en sevdiğiniz grupları çevrenizde dolanrken görmeyi bunaltıcı buluyorum.Ve onlar şöyle diyebiliyorlar “ oh evet,3 dakika çalıyoruz”.Ve biz şöyle: “ peki genellikle izleyiciler kaç kişi ?”Ve onlar : “ bin,iki bin !” . Ve bu bizim için inanılmaz bir şey.Ve biz de oralara geleceğiz. Sadece kendimizi sıkmıyoruz ve iyi zaman geçirmeye çalışıyoruz.

Kaçık tur’dan sonra başka planlarınız var mı , belki bu sonbaharda bir ulusal tur ya da düzenlenmiş bir şey ?
Şuan bazı değişik gruplarla konuşuyoruz, Kaçık Tur’un ardından bir şeyler düzenlemeye çalışıyoruz. şuan planlar yok.

Şu anda bir klip çekmek ya da “All We Know Is Falling” yayınına bir şeyler eklemek gibi planlarınız var mı ?
Evet,daha yeni “All We Know”a bir klip çektik.Evet,canlı görüntüler gibi ve bizim prova aralığı,gerçekten güzel bir video. Ve meğer,başkan John Kanick onu Fused’e göndermiş. Umarım çalmaya başlarlar ve biz de ne olacağını görürürüz.

Bu röportajı okuyacaklardan Paramore’u daha once duymamış insanlara müziğinizi ve sizi bu zamanlarda çıkan diğer gruplardan nasıl ayırabileceklerin anlatabilir misiniz?
Peki,söylemek istediğim şey,bu yüksek bir enerji.Ve biraz agresif, ve şiddetli.Bu cool çünkü ben kızım ve çaldığımız çoğu grubu dinliyorum,ve hor görülmememiz cool çünkü biz bir kız solistli grubuz.Ben bu konuda düşünmüyorum çünkü bizi sınırlayacak olan bu alanda farklıyız.

Buna bağlı olarak, hangi şarkı ya da şarkıları müzikal olarak en iyi ifade ettiğinizi düşünüyorsunuz?
"All We Know"’’u ve "My Heart." ‘ı seviyoruz.. Başka.. "Here We Go Again." ‘i seviyoruz.

Açıkca görülüyor ki “Franklin” adlı şarkıda grupta olduğunuzdan , şarkı kaydettiğinizden ve turda olduğunuzdan beri kimliğinizle savaşıyorsunuz.. Böyle genç bir yaşta ,müzik endüstrisinde büyük adımlar atarken,normal hayata denge sağlayıp kendinizi hayata oturtacak düzeye geldiniz mi?
Bu yapmayı sevdiğimiz şey.Ve gerçekten yapamıyoruz..aslında benim durumum en kötü.Stresten deliye dönüyorum! Her birimizin diğerini desteklemesi ve arkadaş olmamız iyi bir şey.Ve bu arkadaşlığı yaşayarak diğerini destekliyoruz ve eğleniyoruz.

Fan sorusu – Yeni albümdeki şarkıları yazarken deneyimlerinizden sizin başınıza gelenleri mi yoksa sizi sadece etkileyen olayları mı yazıyorsunuz? Yeni şarkıların merkezi veya konusu çoğunlukla ne ?
Çoğunlukla her şey kişisel deneyimden. “All We Know”şarkısı Jeremy’nin bizi terkettiği ve bunu nasıl anlayamadığımız,kavrayamadığımız hakkında. Bu bize gore gerçek değildi. Ve bu şarkı ona bir mektupta “Seni asla unutmayacağım.” Der gibiydi.Yani şarkıların bazıları benim etrafımdaki insanlara olan olaylarla ilgili,ama bazıları benim yaşadıklarım.

Fanlarınıza iletmek istediğiniz bir şeyler ya da eklemek istediğiniz bir şey var mı ? veya kaçırdığımız bir şeye değinmek ister misiniz?
Müzik çıkışını yakaladığımız için gerçekten çok heyecanlıyız.Ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.Harika insanlara sahibiz;şovlarımıza gelen insanları seviyoruz ve bu yeni insanlarla tanışırken harika zaman geçiriyoruz.Çıkmaya devam edin !
lovesickmelody
lovesickmelody
EmekLi
EmekLi

Kadın
Akrep Domuz
LakaP : Melice - Alish
Uyarı :
hayley_soru-cevap Left_bar_bleue0 / 1000 / 100hayley_soru-cevap Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
hayley_soru-cevap Left_bar_bleue15 / 10015 / 100hayley_soru-cevap Right_bar_bleue

(: Geri: hayley_soru-cevap

Mesaj tarafından lovesickmelody Salı Ağus. 05, 2008 12:12 pm

Yerim ben onu Girlheart 25
lovesickmelody
lovesickmelody
EmekLi
EmekLi

Kadın
Akrep Domuz
LakaP : Melice - Alish
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
hayley_soru-cevap Left_bar_bleue15 / 10015 / 100hayley_soru-cevap Right_bar_bleue

Mesaj tarafından Dream Salı Ağus. 05, 2008 12:40 pm

Big Grin Yemeee bizede kalsın.Big Grin
Dream
Dream
EmekLi
EmekLi

Kadın
Ikizler Domuz
LakaP : Rockergirl...Emir Kulu,süslü xD
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
hayley_soru-cevap Left_bar_bleue100 / 100100 / 100hayley_soru-cevap Right_bar_bleue

Ruh Hali : hayley_soru-cevap Asik10

http://www.rockerteam.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Chaz Salı Kas. 18, 2008 12:15 am

Lan ne oLuyor burdaGirl_mad

Hayley benim ,tüm dünya benim herşey benim sizde benimsiniz sulananı kıstırırım
Sinsi
Chaz
Chaz
!! Broken !!
!! Broken !!

Kadın
Terazi Domuz
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
hayley_soru-cevap Left_bar_bleue100 / 100100 / 100hayley_soru-cevap Right_bar_bleue

Ruh Hali : hayley_soru-cevap Mutlu10

Mesaj tarafından Paramore_damla Ptsi Tem. 19, 2010 8:49 pm

bi şey sorucam jeremy çıkıp yeniden mi girdi?
Paramore_damla
Paramore_damla

Kadın
Aslan Manda
LakaP : Damliş
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Ruh Hali : hayley_soru-cevap Mutlu10

http://hannah-ayca-damla-aysu.blogcu.com

- Similar topics