● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.

Join the forum, it's quick and easy

● яσ¢κeя   τeam ●
Merhaba misafir!Foruma hoşgeldiniz.Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın ya da kayıt olun.
● яσ¢κeя   τeam ●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı]

4 posters

(: Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı]

Mesaj tarafından PurpLe* Paz Tem. 06, 2008 2:54 pm

Geç buLdum özür diLerim. upssx

Hayley Williams: "Emo'nun anlamını internette tekrar tekrar araştırdım."

Paramore vokalistiyle Johnny Cash ve Death Cab for Cutie eşliğinde fiziksel yakınlaşmalar üzerine...

Genelde kocaman ve salaş sweatshirt'ler içinde dolaşmayı seven 19 yaşındaki punk rock çıtırı Hayley Williams'a, Grammy Töreni'nde giydiği ve kırmızı halı uzmanlarının "bir felaket" olarak yorumladığı şeffaf kokteyl elbisesi ve soket çorap kombinasyonu konusunda anlayış göstermek lazım. Ve her ne kadar Paramore En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü Amy Winehouse'a kaptırsa da, unutmamalı ki bu dala aday ilk emo gruplarından biri olmaları bile bir başarı. Başarının asıl sahibi ise grubun 700.000'den fazla kopya satan ikinci albümleri Riot!. Baharda başlayacak Avrupa ve Amerika turneleri ve çok yakında yayınlanacak yeni single'ları "That's What You Get"le birlikte Williams da 2008'e hızlı ve umut vaat eden bir başlangıç yapmaya hazır. Bunlar, çok kısa bir zaman öncesine kadar 'NSync şarkılarıyla eğlenen ve kilise korosunda şarkı söyleyen bir genç kız için hiç de fena gelişmeler değil...

Şarkılar seni hangi sıklıkta ağlatabiliyor?

Uzun süre oldu aslında. En son geçen Eylül ayında Tokyo'dayken Jeff Buckley'nin "Halelujah" yorumunda ağladığımı hatırlıyorum. Eskiden çok üzgün olduğumda dünyanın en depresif müziklerini dinler ve kendimi acılara boğardım. Şimdilerde ise kötü hissettiğim zaman, beni o çukurdan çıkartacak New Found Glory gibi tempolu şeyler dinleme huyunu edinmeye çalışıyorum.

'Nsync dinlerken birdenbire New Found Glory'e geçmen nasıl oldu?

12 yaşımdayken ailem Tennessee'ye taşındı ve o dönemlerde davulcu Zac (Farro) ve onun kardeşi Josh ile takılmaya başladım. Onlar benim gibi müzik için deliren tanıştığım ilk insanlardı ve yetmezmiş gibi çoktan bir grupta çalıyorlardı. Her hafta sonu Nashville'deki 175 kişilik The End isimli yere gidiyorduk. Sunny Day Real Estate ve Mineral gibi gruplar sayesinde punk rock'a feci halde sardırmıştım ve daha çok şey öğrenmek için araştırmalar yapmaya başladım.

Araştırma mı?

Evet. Howtobeemo.com filan gibi web siteleri vardı ve ne olduğunu bilmeden emo'nun ne demek olduğunu buralarda tekrar tekrar araştırmıştım. Bu siteler nasıl giyinmeniz gerektiğini de söylüyordu ama ben Goodville'den alışveriş yapıyor ve modayla hiç ilgilenmiyordum. Hala da oradan aldığım bu sweatshirt'ü giyiyorum. 25 cent'e mi ne satın almıştım!

Hayranlarınız kendilerini şarkı sözlerinizle epey özdeşleştiriyor gibi. Sen küçükken sana hitap eden müzikler nelerdi?

14 yaşımda MewithoutYou isimli bir grup dinlerdim ve vokalistleri Aaron'un kendini sözlerine yansıtma şeklini çok seviyordum. Bir de sadakat konusuna olan yaklaşımı bana çok yakın geliyordu.

Peki koyu bir Hıristiyan olarak sen bu kavramı şarkılarında nasıl ele alıyorsun?

Mücadeleler, kusurlar hakkında yazıyorum; bazen de zaman zaman inancımızdan şüphe etmek üzerine... Başka genç çocukların ulaşamadığı birtakım bilgilere ulaşmış filan değilim.

Romantik bir ortama uygun favori müziklerin neler?

(Gülüyor) Kesinlikle Death Cab For Cutie ya da Tegan and Sara'nın yeni albümleri The Con'dan bir şeyler. Belki Johnny Cash de olabilir. En boktan müziklerden komiklere kadar her şey olabilir çünkü gülmeyi çok severim!

Tabii doğru nedenlerle güldüğün sürece...

Evet, karşı cinsle fiziksel yakınlaşma sırasında gülmek genelde iyidir ama galiba tehlikeli olma potansiyeli de var. Durduk yere kahkaha atmaya başlarsan biraz tedirgin edici de olabilir.

Kaynak: http://www.rollingstone.com
PurpLe*
PurpLe*
EmekLi
EmekLi

Kadın
Yengeç Domuz
LakaP : Sinem'cik.
Uyarı :
Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Left_bar_bleue14 / 10014 / 100Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Right_bar_bleue

Ruh Hali : Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Images12

https://rockerteam.yetkin-forum.com

(: Geri: Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı]

Mesaj tarafından Dream Paz Tem. 06, 2008 3:45 pm

Paylaşım için teşekkürler.
Dream
Dream
EmekLi
EmekLi

Kadın
Ikizler Domuz
LakaP : Rockergirl...Emir Kulu,süslü xD
Uyarı :
Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Right_bar_bleue

Aktiflik Puanı :
Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Right_bar_bleue

Ruh Hali : Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Asik10

http://www.rockerteam.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından So Paz Tem. 06, 2008 6:31 pm

Okunur yapmış sın Üyeler Adına Paylaşım için teşekkürler. Diyorum Big Grin:D:D:D
So
So
EmekLi
EmekLi

Erkek
Uyarı :

Aktiflik Puanı :
Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Right_bar_bleue

Mesaj tarafından Paramore_damla Ptsi Tem. 19, 2010 9:32 pm

teşekkürler çok güzel
Paramore_damla
Paramore_damla

Kadın
Aslan Manda
LakaP : Damliş
Uyarı :

Aktiflik Puanı :

Ruh Hali : Rolling Stone Mart 2008[Hayley Williams röportajı] Mutlu10

http://hannah-ayca-damla-aysu.blogcu.com

- Similar topics